ЗБІР ЗАКРИТО!! Космаковій Лері ТЕРМІНОВО потрібна операція на хребті

зібрано
16 років

Нижній млявий парапарез – наслідки спинномозкової грижі. Нейросегментарний рівень ураження L5-S1. Сколіоз IIст. Вивих лівого стегна. Еквіно-поло-варусна деформація стоп. Порушення функцій тазових органів.

Необхідно: 10 000 ₴
Зібрано: 0 ₴


Вагітність протікала без будь-яких ускладнень, але відразу після народження дівчинки виявилася вроджена вада розвитку. В області крижів була виявлена ​​велика шишка, покрита гематомою; Еквіно-поло-варусна деформація стоп (клишоногість); Сколіоз та перекос тазу; спина біфіда (розщеплення хребта).

У 3 місяці Лерочці зробили першу операцію. Усього ж за 12 років життя Лера пережила 6 нейрохірургічних та ортопедичних операцій, пов’язаних із ускладненнями після оперативного лікування основного захворювання.

Незважаючи на всі проведені операції та щоденні заняття реабілітацією, хвороба Лери продовжує прогресувати. Без належного лікування та хірургічних втручань, це веде дитину до подальшої інвалідизації з перспективою грубих порушень життєво важливих органів та повної втрати можливості ходити.

Батьки змушені були звернутися до нас за допомогою. Вони роблять все можливе і неможливе, щоб дати доньці шанс на більш здорове та довге життя, але колосальні фінансові витрати обмежують їх у цьому.

У жовтні 2019 року Леру вже прооперували в Харкові, в клініці Ситенко. Тоді Kiddo взяв на себе всі витрати на операцію на хребті.

У грудні дівчинку привезли на консультацію, лікарі зробили знімок і залишили для проведення чергової термінової операції зі зміцнення кульшового суглоба з використанням спеціальних дисків.

Фізично Лера не може радісно бігати і стрибати, як багато здорових дітей, тільки повільно ходити, кульгаючи на одну ногу, після чого швидко втомлюється і нерідко плаче від болю в спині і колінах. Дівчинці дуже хочеться бути «як усі», їй не хочеться визнавати себе «дитиною-інвалідом»! Лера з величезним бажанням їздить до загальноосвітньої школи, займається вокалом. Тільки близькі знають, як складно їй все це дається, а Лера наполегливо йде до своєї мети – активно і повноцінно жити!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли