ЗБІР ЗАКРИТО! Казакова Ольга

зібрано
19 років

Муковісцидоз з панкреатичною недостатністю, вторинна кардіоміопатія

Необхідно: 30 000 ₴
Зібрано: 0 ₴

У 1,9 років Олі було поставлено діагноз: муковісцидоз з панкреатичною недостатністю, вторинна кардіоміопатія. Важка течія. Після лікування був призначений “Креон”, як замісна терапія.

З’явилися покращення. Але у 2007р. на плановому обстеженні рентген показав правосторонню верхньочасткову пневмонію. Оленьку знову підлікували, але в результаті на цьому місці утворився ателектаз (падіння частки легені), якого вдавалося позбутися лише за допомогою бронхоскопії (під загальним наркозом). Потрібно було зробити 3-4 такі процедури, та кардіологи не змогли наважитися на це, тому що у Олі серцева недостатність, а загальний наркоз має свої ризики.

Доводиться місяць колоти антибіотики у стаціонарі, а потім по 3 місяці – вдома. Якщо хвороба загострюється, в дівчинки порушується дихання та Оля починає задихатися.

Мама Олі, Валентина: “Не дізнавшись про загрозу життю, ніколи не цінуватимеш його по-справжньому. Ми ж цінуємо кожен прожитий день. Кожна мить – це справжнє Чудо! Навіть зараз, живучи в лікарні цілий місяць і щодня переносячи по 4 крапельниці і до 10 уколів, ми не падаємо духом, йдемо з усмішкою та величезною надією на Майбутнє! У 2014 р. ми вперше звернулися за допомогою до БФ Kiddo, який почув нас і прийняв під свою опіку, допомагає з придбанням препаратів, запрошує на різні розважальні заходи, цікавиться життям Олі. Дуже щасливі, що ви з нами! Без вас ми би не впоралися… Спасибі вам!

Оля постійно потребує прийому дорогих препаратів, які призначаються для протирецидивного лікування: Пульмозим, Коломіцин, Тобраміцин, Меронем, Цифоперазон, Сумамед, Ципрофлоксацин, Урсофальк.

Ви можете допомогти дівчинці з орфанним захворюванням і подовжити її життя!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли