Казакова Ольга

20 років

Муковісцидоз з панкреатичною недостатністю, вторинна кардіоміопатія

Необхідно: 30 000 ₴
Зібрано: 5 885 ₴

У 1,9 років Олі було поставлено діагноз: муковісцидоз з панкреатичною недостатністю, вторинна кардіоміопатія. Важка течія. Після лікування був призначений “Креон”, як замісна терапія.

З’явилися покращення. Але у 2007р. на плановому обстеженні рентген показав правосторонню верхньочасткову пневмонію. Оленьку знову підлікували, але в результаті на цьому місці утворився ателектаз (падіння частки легені), якого вдавалося позбутися лише за допомогою бронхоскопії (під загальним наркозом). Потрібно було зробити 3-4 такі процедури, та кардіологи не змогли наважитися на це, тому що у Олі серцева недостатність, а загальний наркоз має свої ризики.

Доводиться місяць колоти антибіотики у стаціонарі, а потім по 3 місяці – вдома. Якщо хвороба загострюється, в дівчинки порушується дихання та Оля починає задихатися.

Оля постійно потребує прийому дорогих препаратів, які призначаються для протирецидивного лікування: Пульмозим, Коломіцин, Тобраміцин, Меронем, Цифоперазон, Сумамед, Ципрофлоксацин, Урсофальк. Та препаратів для серця: Інспра, Юперіо, Джардінс, Грінтерол.

Ви можете допомогти дівчинці з орфанним захворюванням і подовжити її життя!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Потрібна допомога