Нас обрали в якості фонду, що займається напрямом допомоги постраждалим внаслідок влучення ракети в будинок за адресою вулиця Набережна Перемоги, 118. Це означає, що monobank передасть нам відповідальність розподілити зібрані 103 062 999,42 гривень між постраждалими у Дніпрі.

Тепер, коли завдяки небайдужості міської ради, містян, колег-волонтерів, інших благодійних фондів, відповідального бізнесу – постраждалі розподілені в тимчасовому житлі, забезпечені одягом, медикаментами, речами першої необхідності – постає головне питання: ЯК ЛЮДЯМ ПОЧИНАТИ ЖИТТЯ НАНОВО? ДЕ ЛЮДЯМ ЖИТИ ДАЛІ?

Але й тут українці не залишили один одного в біді, а й підтримали ініціативу monobank в усіх куточках нашої країни. Далі події розвивалися дуже швидко. Не встигли ми тут, на офіційних сторінках, розповісти про нашу Програму «Допомога постраждалим у Дніпрі 14.01.2023р», як міська рада не тільки її погодила, а й рекомендувала нас, як фонд, що офіційно займається постраждалими.

Така усестороння довіра – то висока честь та найвища оцінка нашої діяльності, яку ми обов’язково виправдаємо, як і завжди. З такими друзями та партнерами ми можемо зробити неймовірні речі, а головне – допоможемо тим, хто постраждав у цьому будинку від російської ракети.

Разом з міською радою ми перейшли до етапу збору інформації щодо постраждалих осіб, ушкодженого житла і потрібної допомоги 💔

Протягом 3-4 тижнів, як повідомляє міський голова Борис Філатов, буде закінчена офіційна експертиза з приводу точної кількості квартир, які було зруйновано та які більше не підходять для проживання.

80% зібраних грошей будуть порівну розділені між усіма постраждалими, яких зафіксує місто.

Фізично гроші будуть перераховуватись на рахунок потерпілої верифікованої фізособи на підставі документа від міськради або на рахунок медустанови чи продавця нерухомості (з підтвердженням акту купівлі-продажу на імʼя постраждалих).

Інші 20% грошей будуть розподілені адресно між найбільш складними випадками: операції, лікування, реабілітація, депозити для сиріт тощо. Ці звернення ми вже готові опрацьовувати та реалізовувати допомогу.

Як можливо отримати допомогу:

1)    Напишіть нам на електрону адресу: dopomoga118@kiddo.ua або зв’яжіться з менеджером проекту 097 118 00 22 (Ірина).

2)    Ми надамо анкету для отримання допомоги. Заповніть її та надішліть нам. Якщо у когось немає доступу до інтернету, то ми зробимо опитування по телефону.

3) Ми звʼяжемося з вами протягом робочого дня для обговорювання деталей

Чекаємо на звернення та готові працювати заради допомоги вам!

Тримаємось разом ❤️
За цим посиланням можна допомогти постраждалим поповнивши нашу банку.