Часті запитання

Кому допомагає фонд? Хто може до Вас звернутися?

Благодійна організація “Благодійний фонд «Kiddo» надає адресну допомогу дітям з різними діагнозами у віці від 0 до 18 років.

БФ «Kiddo» здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», а також Статуту, і поширюється на всю територію України.

Мої гроші точно відправлять на допомогу дітям?

Фонд «Kiddo» веде свою діяльність відкрито, відповідно до українського законодавства, і регулярно публічно звітує про фінансові надходження та витрати. Щомісячні та річні фінансові звіти всі бажаючі можуть знайти на нашому сайті у відповідному розділі. Також ми звітуємо за окремими благодійними проектами в засобах масової інформації та на офіційних сторінках Kiddo в соціальних мережах.

Чи можу я дізнатися куди саме спрямують мій благодійний платіж?

Кожен благодійник має право звернутися до фонду за офіційною випискою про зарахування грошових коштів, а також про те, на що витрачена перерахована сума. Якщо гроші переведені на рахунок фонду із зазначенням цільового призначення, фонд зобов’язується використовувати ці кошти для зазначеного в призначенні благодійного проекту. У разі закриття цільового проекту або при надходженні коштів без призначення, фонд залишає за собою право розподіляти кошти на поточні термінові проекти.

Чи правда, що фонд має право витрачати на адміністративну діяльність до 20% від коштів, що надійшли на рахунок?

Діяльність благодійних організацій строго регламентується Конституцією України та Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», відповідно до яких адміністративні витрати можуть складати не більше 20% від коштів, які надійшли на рахунок організації. Фонд «Kiddo» – один з небагатьох в Україні, левову частку адміністративних витрат якого покривають співзасновники фонду своїми щомісячними благодійними внесками.

За підсумками 2020 року витрати на адміністративну діяльність БО БФ «Kiddo» склали 6,7%.

Як фонд розподіляє кошти? А раптом грошей не вистачить на когось із дітей?

Для кожного підопічного зі складним діагнозом фонд «Kiddo» відкриває окремі цільові збори. Це дає можливість публічно спостерігати динаміку збору і відстежувати необхідні терміни для закупівлі препаратів/проведення операцій і т.п. У разі необхідності проведення термінових операцій/процедур/закупівель, ми звертаємося до постійних партнерів, а також в засоби масової інформації для широкого висвітлення інформації про термінові збори.

Коли гроші перераховані – як ця допомога потрапляє до дитини?

Перераховуючи кошти з цільовим призначенням, ви тим самим направляєте їх на вирішення конкретної проблеми. Про закриття зборів і проведення необхідних операцій/закупівель препаратів фонд «Kiddo» звітує публічно – на сайті, в ЗМІ, на офіційних сторінках фонду в соцмережах, а також за допомогою електронної розсилки. Вам достатньо підписатися на наші інформаційні канали, щоб отримувати актуальну інформацію про витрачені кошти.

Серед підопічних фонду «Kiddo» є багато дітей, які потребують постійної підтримки. Щоб системно надавати допомогу їм, ви можете підписатися на регулярні щомісячні благодійні платежі.

Благодійна організація “Благодійний фонд «Kiddo» надає адресну допомогу дітям з різними діагнозами у віці від 0 до 18 років.

БФ «Kiddo» здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», а також Статуту, і поширюється на всю територію України.