ЗБІР ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО! Ходченко Світлана

зібрано
щомісяця
6 років

Вроджена вада розвитку тонкого кишечника - атрезія тонкої кишки. Синдром короткого кишечника.

Необхідно: 20 000 ₴
Зібрано: 0 ₴

Щодня у боротьбі за життя.

З пологового будинку Світланка була переведена до дитячої лікарні ім. проф. М.Ф. Руднєва, де їй одразу було проведено операцію. На жаль, складність виявилася в тому, що тонкий кишечник, який життєво необхідний кожному, частково не працював, що призвело до подальших операцій.

Наприкінці 2018 р. Світлану виписали додому, більше року дівчинка провела у лікарнях та реанімаціях.

На сьогоднішній день у дівчинки величезний список складних діагнозів: Вроджена вада тонкого кишечника – атрезія тонкої кишки. Стан після багаторазових операцій. Ускладнення: синдром мальабсорбації, мальдігестії, мальнутриції. Білково-енергетична недостатність. Носій ентеростоми. Хронічний ентероколіт. Рахіт, підгострий період. Затримка темпів фізичного та психомоторного розвитку.

На даний момент у Світланки залишилося дуже мало кишечника (вона перенесла вже 11 операцій!). Щоб отримувати всі необхідні для життя білки, жири, вуглеводи, вітаміни, дівчинка 18 годин на добу перебуває під крапельницею, через яку отримує парентеральне харчування. Їсть і ротом, але тільки спеціальні суміші з високим ступенем засвоювання.

Суміші, парентеральне харчування, калоприймачі та ліки коштують дуже дорого – до 20 000 гривень на місяць. Для батьків ця сума катастрофічно величезна, тому вони звернулися в квітні 2018 року за допомогою в Kiddo і з того часу дівчинка під опікою Фонду.

Маленька Світланка дуже хоче жити і бореться, хоча багато разів була на краю.

Ваш посильний внесок – важлива допомога в такій непростій боротьбі за життя!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли