Збір ЗАКРИТО! Соня Власова бореться з раком крові!

зібрано
7 років

Гострий лімфобластний лейкоз B II (common B-ALL)

Необхідно: 100 000 ₴
Зібрано: 511 ₴

Соні потрібна підтримка в боротьбі з раком крові!

Щоб повернутися додому. Щоб обійняти молодшого братика. ЩОБ ЖИТИ!

Софія життєрадісна і активна дівчинка. Любить малювати, читати книжки, гуляти і грати з однолітками, обожнює кішок, море, годувати в парку білок і кататися на конях. Але зараз всі сили дитини спрямовані на те, щоб перемогти рак.

Захворювання було виявлено випадково. На початку травня 2020 року почалися проблеми з суглобами. Спочатку опухла кисть руки і пальчики, лікарі діагностували артрит II ступеня, і Соня тиждень ходила в гіпсі. На початку червня – вивих плеча. Знову гіпс, вже на 2,5 тижні. Здивовані батьки розводили руками – ніхто не розумів, де і як дівчинка могла отримати травму.

Так як проблеми з суглобами супроводжувалися високою температурою, лікарі призначили повне обстеження і 18 червня взяли аналізи крові. Результат шокував усіх. 20 червня 2020 року в Києві (Охматдит) підтвердили діагноз – у Сонечки гострий лімфобластний лейкоз. Простою мовою – рак крові.

Уже рік дівчинка проходить курси хіміотерапії в Дніпропетровській Обласній Дитячій Клінічній Лікарні, у відділенні онкогематології. Ускладнення через хіміотерапію заважали ослабленому організму дівчинки пройти 4-й блок метотрексату. З лютого до середини квітня Соня не покидала лікарню ні на хвилину. При цьому, незважаючи на те, що лежати під крапельницями доводилося навіть по 8 годин вдень і 8 годин вночі, а загальний стан здоров’я залишає бажати кращого, Соня тримається, як справжній боєць! Вона рішуче налаштована швидше одужати і повернутися до свого звичного життя!

Рак крові – підступна хвороба, з високим ризиком різних ускладнень, а лікування і відновлення – тривале і дороге. Термін інтенсивної терапії, навіть у випадку відсутності ускладнень, займає близько двох років! Щоб продовжити лікування, потрібні кошти на життєво необхідні препарати. Гроші, зібрані нами в минулому році, вже закінчилися. Ми відкрили новий збір і просимо вас підтримати Соню на шляху до одужання! Без допомоги небайдужих дорослих дитині не справитися!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли