ЗБІР ПРИЗУПИНЕНО! Данилу Стрілці життєво необхідні дороговартісні препарати!

зібрано
18 років

Муковісцидоз з панкреатичною недостатністю

Необхідно: 35 000 ₴
Зібрано: 0 ₴

Данило – довгоочікуваний первісток, народився в зазначений термін і, на перший погляд, абсолютно здоровим. Нічого не віщувало біди, але вже в місяць хлопчикові поставили діагноз: бронхіт. Після лікування в стаціонарі, малюка виписали додому, а через два тижні історія повторилася. Ніхто не розумів, як у дитини посеред літа може бути бронхіт, ще й двічі за місяць. Після стаціонару в м. Марганець, Даню направили в обласну лікарню Дніпра, а звідти – в м. Київ, де і озвучили страшний діагноз: Муковісцидоз.

При муковісцидозі у людини «поламаний» ген, який відповідає за нормальну роботу залоз зовнішньої секреції, що позначається на диханні і травленні. Якщо відхилитися від підтримуючої терапії, Даня починає втрачати вагу, так як його організм не виробляє самостійно ферменти для засвоєння їжі. Без щоденних інгаляцій в легенях накопичується мокрота і хлопчикові стає важко дихати.

На сьогоднішній день, в усьому світі муковісцидоз відноситься до невиліковних захворювань і навіть при повному державному фінансуванні, середня тривалість життя людей з таким діагнозом, наприклад, в Європі – трохи більше тридцяти років. Наша ж держава забезпечує близько 1% необхідного лікування, а для сім’ї Данила воно непосильно дороге.

У періоди ремісії Данило, як всі хлопці, обожнює грати в рухливі ігри з молодшим братом і друзями, з задоволенням читає книги, займається силовими тренуваннями, а також захоплюється вело- і мотоспортом. Тільки регулярна підтримка Kiddo дає підлітку віру в завтрашній день і можливість вести більш-менш повноцінний спосіб життя.

Люди, життя яких сповнене щоденних перешкод і умов, вміють цінувати кожну її мить.

Життєрадісному Данилу дуже потрібна ваша допомога!

Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

*При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли