Збір ЗАКРИТО! Рибалка Ярослав

зібрано
19 років

Великоклітинна дифузна В-клітинна лімфома з ураженням правої нирки. Стан після правобічної нефректомії.

Необхідно: 100 000 ₴
Зібрано: 500 ₴

Ярослав Рибалка з м. Селідове Донецької області веде боротьбу зі складним онкозахворюванням.

Хлопчик займався кікбоксингом, отримав диплом кандидата в майстри спорту і мріяв про спортивну кар’єру.

Тому, коли в липні 2020 го року Ярослав поскаржитися на болі в спині, всі вирішили, що це спортивна травма. Розтирки, знеболювання і трав’яні чаї не принесли полегшення. У серпні батьки звернулися до хірурга, який направив Ярослава на УЗД. УЗД-фахівець видав висновок: “підозра на новоутворення в правій нирці” і його підтвердило КТ.

Для Ярослава, активного і спортивного хлопця, в одну мить весь світ перевернувся з ніг на голову: замість навчання в Селідівському гірничому технікумі та спортивної кар’єри, він отримав життя з однією ниркою, 6 блоків хіміотерапії в онкогематологічному відділенні ОДКБ Дніпра і тривале відновлення.

23 вересня 2020-го року в обласній лікарні інтенсивного лікування м. Маріуполя в урологічному відділенні Ярославу провели операцію з видалення правої нирки. На підставі гістології та імунодистохімії був поставлений діагноз: Дифузна В-клітинна лімфома.

Сім’я Ярослава була змушена звернутися в «Kiddo» з проханням про допомогу врятувати сина, так як не має фінансової спроможності забезпечити його всім необхідним. На обстеження і ліки батьки витратили понад 30 000 гривень, через великі витрати також довелося взяти кредит на 35 000 гривень для оплати операції.

Лікування тривале і дуже складне, але Ярослав не опускає рук і не здається! Мріє швидше повернутися до повноцінного життя, навчання і спорту.

Попереду у хлопчика складний і тривалий шлях до одужання. Кошти, зібрані Фондом 2020 року, закінчилися.

Чи зможе Ярослав здійснити свою мрію і перемогти рак? Багато в чому залежить від кожного з нас!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли