ЗБІР ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО! Збір на життєво необхідні препарати для Стрілки Данила

зібрано
18 років

Муковісцидоз із панкреатичною недостатністю.

Необхідно: 35 000 ₴
Зібрано: 1 330 ₴

Люди, життя яких сповнене щоденних перешкод та умов, вміють цінувати кожну мить.

Данило – довгоочікуваний первісток, народився вчасно і, на перший погляд, абсолютно здоровим. Нічого не віщувало лиха, але вже у місячному віці хлопцеві поставили діагноз: Бронхіт.

Після лікування у стаціонарі, малюка виписали додому, а за два тижні історія повторилася.

Ніхто не розумів, як у дитини серед літа може бути бронхіт, ще й двічі на місяць. Після стаціонару в м.Марганець, Данила направили в обласну лікарню м.Дніпро, а звідти – в м.Київ, де й озвучили страшний діагноз: Муковісцидоз.

При муковісцидозі у людини «поламано» ген, який відповідає за нормальну роботу залоз зовнішньої секреції, що позначається, на диханні та травленні.

Якщо відхилитися від підтримуючої терапії, Данило починає втрачати вагу, тому що організм не виробляє самостійно ферменти для засвоєння їжі. Без щоденних інгаляцій, у легенях накопичується мокротиння і хлопчику стає важко дихати.

На сьогоднішній день у всьому світі муковісцидоз відноситься до невиліковних захворювань і навіть при повному державному фінансуванні, середня тривалість життя людей з таким діагнозом, наприклад, у Європі — трохи більше тридцяти років. Наша ж держава забезпечує близько 1% необхідного лікування, а для сім’ї Данила воно непосильно дороге.

У періоди ремісії, Данило, як усі хлопчики, любить грати в рухливі ігри з молодшим братом і друзями, із задоволенням читає книжки, займається силовими тренуваннями, а також захоплюється вело і мотоспортом.

Тільки регулярна підтримка Kiddo дає підлітку віру в завтрашній день і можливість вести більш-менш повноцінний спосіб життя.

Життєрадісному Данилові дуже потрібна ваша допомога

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли