Шуляк Богдан

щомісяця
терміново
24 роки

Розсіяний склероз

Необхідно: 13 000 ₴
Зібрано: 2 200 ₴

У липні 2016 року у Богдана порушилася координація рухів, з’явилося сильне запаморочення і блювота. Молодому хлопцеві з чарівною посмішкою поставили діагноз: розсіяний склероз. Особливістю хвороби є одночасне ураження кількох відділів нервової системи, що призводить до появи різноманітних неврологічних симптомів.

Богдан живе з люблячою мамою, яка негайно звернулася до лікаря. Їх направили до невропатолога, який в свою чергу порекомендував зробити знімок МРТ головного мозку. На знімку виявили зміни і госпіталізували в Дитячу міську клінічну лікарню № 5. Так як хворобу діагностували вчасно, лікарі стверджують, що є всі шанси зупинити хід хвороби, але для цього Богдану потрібно постійно приймати дорогий препарат “Бетаферон”. Якщо пропустити укол – німіють руки і ноги, треба лягати в стаціонар, ставити крапельниці.

Богдан дуже розумний, харизматичний і талановитий хлопець. У школі був відмінником, а зараз закінчує магістратуру в Дніпропетровському національному університеті на економічному факультеті. Всім серцем любить українську мову, поглиблено її вивчає, і мріє в майбутньому стати викладачем.

На жаль, у хлопця є тільки мама і немає можливості щомісяця купувати препарат вартістю 13 000 грн. Тому ми звертаємося до вас з проханням допомогти Богдану!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, в разі закриття цього збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Потрібна допомога