Збір коштів на реабілітацію для Саннікової Аліси

щомісяця
6 років

Хронічна сенсорна приглуховатість, глухота 4 ступеня.

Необхідно: 12 000 ₴
Зібрано: 800 ₴

Це наша Аліса! Весела, комунікабельна дівчинка, мамина помічниця. У Аліси є інвалідність (хронічна сенсорна приглухуватість, глухота 4 ступеня). В 2 рочки Алісі зробили першу кохлеарну імплантацію, а через рік поставили і другий імплант. Розвиток дівчинки злетів вгору!

Війна в Україні дуже вплинула на родину, на Алісу. Родині довелось покинути рідний дім у Лисичанську та переїхати у Дніпро. Мама дівчинки звернулась за допомогою у вирішенні питання поведінки та мовної проблеми дочки. У Аліси розвинувся сильний негативізм.

Щоб дівчинка не відставала у розвитку від своїх однолітків потрібні щоденні заняття. З 16.09.2022 по теперішній час Алісонька проходить курс психологічних та нейрокорекційних занять. Заняття із психологом та логопедом відбуваються після встановлення спільного контролю. Аліса виконує завдання, потрібна стимуляція, використовує допомогу, виконує прості інструкції. Пізнавальний інтерес значно покращився. Поведінка стала менш тривожною і наша дівчинка почала говорити!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Потрібна допомога