ЗБІР ПРИЗУПИНЕНО! Залусській Ніколь потрібен гормон росту!

зібрано
щомісяця
14 років

Синдром Шерешевського-Тернера

Необхідно: 20 520 ₴
Зібрано: 0 ₴

Маленька Ніколь народилася зі зростом 47 см і вагою 2 420 г, ставши подарунком на 8 березня не тільки мамі і бабусям, а й усім чоловікам в сім’ї.

Сидіти, повзати і ходити дівчинка почала пізніше інших діток. Коли вона навчилася ходити, то відразу почала танцювати, а коли розмовляти – співати. Ніколь швидко і легко запам’ятовує мелодію, а потім наспівує.

До 2013 року сім’я жила і не могла натішитися їх чудовою донечкою. Дитина була завжди весела і грайлива. Але лікарі звернули увагу, що вона погано набирає вагу і зріст. Невропатолог направив дівчинку до ендокринолога. Лікар призначив препарати для збільшення апетиту, але це не принесло результатів і дитину відправили на медико-генетичну експертизу в Кривий Ріг. Результат приголомшив – Синдром Шерешевського-Тернера. Вердикт цієї хвороби – низькорослість. Людина, не маючи повноцінного лікування, досягає всього лише 130-145 см.

Почалися обстеження, аналізи, лікарі, лікарні. Є проблема – є лікування, хоч і небезпечне, зі своїми підводними каменями. Лікування дуже дороге, але дуже важливе. Тільки самотропін (гормон росту) може допомогти Ніколь збільшити зріст, а не залишитися маленькою назавжди. Ніколь почала отримувати лікування і вже звикла до щоденних ін’єкцій, не плаче, а тільки закриває очі і стискає губки. Що може бути страшнішим від уколів для маленької дитини? Тим більше, якщо вони щоденні, протягом багатьох років.

Дівчинка живе під постійним наглядом лікарів: окуліста, невропатолога, ендокринолога і генетика, онколога і дерматолога, логопеда і дефектолога. Трохи пізніше додасться і гінеколог. Дуже важливо витягнути максимально зріст, який зупиниться при лікуванні гінекології.

Зараз Ніколь 11 років. Дівчинка навчається в 4 класі звичайної школи, додатково – в “Соробан” – школі усного рахунку; вивчає англійську мову, п’ятий рік займається бальними танцями. Брат Ніколь, який старший за неї на 4 роки, шалено любить сестру, в усьому балує і захищає. Єдине, що засмучує Ніколь – її маленький зріст.

Ми просимо всіх небайдужих людей допомогти Ніколь впоратися з її хворобою!

Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, в разі закриття цього збору або втрати його актуальності.

*При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли