Збір на спецхарчування, підгузки та медикаменти для Сухомлін Маші

щомісяця
3 роки

Бронхо-легенева дисплазія. Респіраторний дистрес-синдром ІІІ ступеня. Перинатальне гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС. Мультикістозна трансформація головного мозку. Маленька вроджена вада серця. Ретинопатія недоношених, ІІІ стадія. Синдром зниженої нервово-рефлекторної збудливості, синдром затримки статокінетичних функцій.

Необхідно: 10 000 ₴
Зібрано: 5 783 ₴

Маленька Маша не впорається без допомоги дорослих

Дівчинка народилася на 25 тижні з вагою лише 650 грамів. Вагітність матусі протікала важко, була загроза переривання і їй доводилося лежати у лікарні на збереженні. На превеликий жаль, незважаючи на всі старання лікарів, з двійнят вижила тільки Маша.

Свої перші 3 місяці маля провело в перинатальному центрі: 2 місяці у реанімації та 1 місяць у відділенні патології новонароджених.

Через передчасне народження, Машу виписали з безліччю складних діагнозів. У дівчинки серйозно постраждали нервова та дихальна система, зір (вже була одна операція). Також є кісти в головному мозку, вада серця, проблеми з моторикою, сильний гіпертонус (затиснута верхня частина тіла), доброякісна пухлина на ніжці.

Важко поки що прогнозувати подальший перебіг всіх цих захворювань. Маша спостерігається у лікарів і регулярно проходить обстеження, постійно потребує інтенсивної реабілітації: розвитку дрібної моторики, масажах, ЛФК, роботи з логопедом. Дівчинка поки що повноцінно не сидить, але останній сеанс реабілітації дав помітні покращення, які доводять, що ми на вірному шляху!

Фонд Kiddo із самого початку допомагає Машулі та забезпечує дитячим харчуванням, памперсами, дитячим обладнанням (підігрів для суміші, стерилізатор, небулайзер), оплачували реабілітацію. На період перебування в реанімації та інтенсивної терапії, Фонд надавав для лікування Маші медикаменти та витратні матеріали.

Загальна сума допомоги Kiddo за 2021 рік становить 103 000 гривень.

Для сім’ї, в якій працює лише тато, це непосильні витрати.

Ми звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням підтримати цю чудову дружну сім’ю, яка не опускає руки і робить все для того, щоб Машуля була щасливою і жила повноцінним життям!

Ваш посильний благодійний внесок –

безцінний внесок у подальшу долю дитини!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Потрібна допомога