Колмаков Артем

14 років

Синдром Мінімальної мозкової дисфункції, асьено-невротичний синдром на резидуальному фоні та нейрогенна дисфункція сечового міхура

Необхідно: 10 000 ₴
Зібрано: 544 ₴

Під час складних пологів рятували і Артема, і його маму.

У 1 місяць хлопчика стали бити судоми. З’ясувалося, що в мозку у зв’язку з родовими складнощами утворилася псевдокіста розміром в 1 см. Лікували, вилікували і до 3-х років забули про проблеми, не рахуючи затримки в мовленні.

У 3 роки поставили діагноз: Синдром Мінімальної мозкової дисфункції, та відразу почали лікування. Зараз Артем стоїть на диспансерному обліку з діагнозом – Синдром Мінімальної мозкової дисфункції, асьено-невротичний синдром на резидуальному фоні та нейрогенна дисфункція сечового міхура.

Основний діагноз впливає на пам’ять – хлопчик частково не може запам’ятати інформацію; на мовлення – не дуже добре говорить; на харчування – багато продуктів не може їсти. Артем знаходиться на контролі невролога, котрий постійно прописує курси лікування.

Також у Артема погіршився зір, одне око -2.

Якщо фізичні навантаження збільшуються хоча б трохи, хлопчик моментально реагує на це погіршенням загального стану.

При цьому, Артем дуже весела і активна дитина, добра, життєрадісна. Любить із татом ходити в походи. Добре розуміється на динозаврах, а коли виросте, мріє стати палеонтологом.

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Потрібна допомога