Кіча Настя

щомісяця
19 років

Цукровий діабет I типу, важка форма, лабільний перебіг, зі схильністю до гіпоглікемії та кетоацидозу

Необхідно: 4 800 ₴
Зібрано: 246 ₴

Щоб жити з цукровим діабетом без страху втратити свідомість в будь-який момент, Насті потрібні сенсори “Freestyle Libre” для моніторингу глюкози!

Влітку 2018 роки дівчинка дуже різко втратила більше 10% маси тіла, раптово з’явилася сильна спрага, відмова від їжі. З даними скаргами звернулися в стаціонар обласної дитячої лікарні, де виявили рівень глюкози більше 38 (норма: 4,1-5,9). З приймального покою, в абсолютно ослабленому стані, Настя була госпіталізована в 6 дитячу міську лікарню. За результатами обстежень, лікарі встановили діагноз: вперше виявлений цукровий діабет 1 типу, важка форма, лабільний перебіг, зі схильністю до гіпоглікемії і кетоацидозу.

Насті доводилося робити щодня 5-12 уколів (1 825 – 4 380 на рік !!!), в залежності від рівня глюкози в крові. Раз на півроку – обов’язкова госпіталізація. Часто бували моменти слабкості, аж до непритомності. При найменшому емоційному переживанні у дівчинки піднімалася температура і рівень цукру в крові, тряслися руки. Ні для кого не секрет, як багато приводів для хвилювань у підлітків… в такому стані складний підрахунок одиниць інсуліну, а неправильна доза може коштувати життя! Через схильність до діабетичної коми Настя завжди ходила з саморобною карткою, в якій було вказано її діагноз і інформація про те, що необхідно робити, якщо її виявлять без свідомості або в гарячковому стані.

За всіма показниками Насті була необхідна інсулінова помпа – дорогий пристрій, що імітує роботу підшлункової залози здорової людини. Сім’я звернулася до нас за допомогою в кінці січня 2019 року і через тиждень, завдяки чуйності дуже багатьох людей, збір був закритий.

Тепер у Насті є можливість жити максимально повноцінним життям і не боятися будь-якої миті знепритомніти – помпа автоматично вводить необхідну кількість інсуліну. Єдина потреба на сьогоднішній день, яку сім’я не може самостійно забезпечити, – щомісячна закупівля витратних матеріалів для сенсорного моніторингу глюкози.

Підтримайте дівчинку посильною для вас сумою!

Сенсорний моніторинг глюкози в крові ЩОДЕННО позбавляє дівчинку від десятка проколів пальців!

Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, в разі закриття цього збору або втрати його актуальності.

*При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Потрібна допомога