Васьковський Макар

щомісяця
16 років

Цукровий діабет I типу

Необхідно: 4 800 ₴
Зібрано: 835 ₴

Важкі хвороби завжди приходять раптово. Для мами і тата Макара звістка про серйозну хворобу сина прозвучала, як грім серед ясного неба. Адже нічого не віщувало біди. Хлопчик ріс веселим і допитливим. Мріяв будувати будинки і запускати ракети.

У 6 років, після чергової здачі крові на цукор, йому поставили діагноз – цукровий діабет 1 типу. За перший рік хвороби дитина 4 рази потрапляла в реанімацію. Кожне погіршення здоров’я було пов’язане зі звичайними для інших дітей, але смертельно небезпечними для Макара, вірусними інфекціями. Показане в таких випадках лікування не принесло очікуваного результату. Цукор міг в будь-який момент піднятися до дуже високих цифр, що в кінцевому підсумку призводило до реанімації.

Життя Макара змінила інсулінова помпа, кошти на яку були зібрані Kiddo в 2016 році. Невелике портативний пристрій контролює рівень цукру і цілодобово вводить в організм хлопчика необхідну кількість інсуліну.

Тепер у Макара є можливість жити максимально повноцінним життям і не боятися знову опинитися в лікарні. Єдина потреба на сьогоднішній день, яку щомісячно закриває фонд, – закупівля витратних матеріалів для сенсорного моніторингу глюкози в крові, що дозволяє контролювати цукор.

Підтримайте Макара посильним внеском!

Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

*При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Потрібна допомога