Гаврилець Саша

щомісяця
13 років

Цукровий діабет, I тип

Необхідно: 4 800 ₴
Зібрано: 3 800 ₴

Саша народилася абсолютно здоровою, повноцінною дитиною. Все було добре, і ніщо не віщувало біди. Але одного разу, коли дівчинці не було й двох років, мама помітила, що донечка стала дуже багато пити і спати. У січні 2013 року Сашу в терміновому порядку госпіталізували, підозрюючи наявність якоїсь інфекції. Аналізи крові показали підвищений цукор – 18 (при нормі 3,3-5,5 ммоль/л).

З тих пір для Саші почалося нове життя з діагнозом цукровий діабет I типу, масою обмежень і складнощів. Маленька дитина ніяк не могла звикнути до строгої дієти, набряклих від постійних проколів пальчиків і постійного контролю з боку мами. Коли почалася школа, мама під час уроків навіть змушена була сидіти під кабінетом – на випадок, якщо станеться черговий стрибок цукру. Як відомо, контролювати рівень цукру в дітей неймовірно складно, оскільки на його показники впливають сотні факторів, які неможливо заздалегідь передбачити.

Тільки моніторинг глюкози і сенсори “Freestyle libre”, автоматично вимірюють рівень глюкози в крові, допомагають Саші жити більш повноцінним життям. Але їх вартість занадто висока для сім’ї.

 Дівчинка так втомилася від щоденних проколів пальчиків, їй потрібна ваша допомога!

Будь ласка, підтримайте Сашу посильною сумою!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Потрібна допомога