Гордійчук Софія

щомісяця
8 років

Цукровий діабет I типу

Необхідно: 4 800 ₴
Зібрано: 294 ₴

Софія народилася абсолютно здоровою дівчинкою, росла і розвивалася в нормі, як і повинно бути у дітей її віку. Але в кінці грудня 2016 року батьки помітили зміни в поведінці Софійки: вона стала примхлива, почала більше пити і спати, що було незвично для неї. Також від дитини було чути запах “ацетону”, чого у здорових дітей в нормі бути не повинно. Зі скаргами на стан дитини батьки звернулися до педіатра. За результатами загальних аналізів був поставлений діагноз: Ацетономічний синдром і хвороблива дентація, чим лікар і пояснив погане самопочуття Софії.

Призначивши лікування, дівчинку відпустили додому. Але через два дні стан Софії різко погіршився. Зі скаргами на лихоманку, блювоту і ацетонурію її госпіталізували в стаціонар для обстеження і лікування (Дніпропетровська міська дитяча клінічна лікарня N1). Через дев’ять днів після госпіталізації поставили правильний діагноз: цукровий діабет I типу і призначили інсулінотерапію.

11.01.2017 – цей день розділив життя маленької дівчинки на “До” і “Після”. З цього дня, інсулін = життя, сувора дієта і самоконтроль. Багаторазові ін’єкції інсуліну (5-6 уколів в день, а при необхідності і більше), численні проколювання пальчиків для вимірювання і контролю глюкози крові (в середньому 10-12 разів). Все це викликало величезний стрес у дитини і додаткові підйоми глюкози в крові. Неконтрольований цукор призводить до численних ускладнень, які супроводжують діабет.

Але через рік хвороби завдяки Kiddo і всім чуйним людям, які допомогли зібрати кошти для придбання інсулінової помпи (а це величезна сума, яку зібрати родині власними силами було неможливо), у Софії з’явилася можливість ЖИТИ повноцінно! Це був безцінний подарунок до Нового 2018 року (28.12.2017- дата придбання помпи).

Жити щасливо з діабетом можливо, але це коштує дорого! Для оптимального контролю над діабетом необхідні витратні матеріали для інсулінової помпи і сенсорного моніторингу глюкози, які щомісяця обходяться в 9 420 гривень!

Друзі, ваша допомога дуже важлива! Подаруйте Софійці щасливе дитинство без сліз, підтримайте дівчинку!

Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

*При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Потрібна допомога