Баранник Настя

щомісяця
10 років

Цукровий діабет 1 типу, субоптимальний глікемічний контроль

Необхідно: 4 800 ₴
Зібрано: 905 ₴

07.09.2017 р. у Насті діагностували цукровий діабет I типу. Це був страшний удар для багатодітної сім’ї. Дитина, хвора на діабет, потребуватиме підтримуючого лікування протягом всього свого життя.

Трирічній Настусі довелося надто рано подорослішати. Її веселе безтурботне життя перетворилася в життя за розкладом: суворе дотримання режиму харчування, багаторазові ін’єкції інсуліну, безкінечні проколи пальчиків для постійного вимірювання рівня глюкози в крові. Це дуже важко для маленької дитини!

Чим молодша дитина, котра захворіла на діабет, тим важче протікає хвороба і тим більша загроза розвитку різних ускладнень. А у маленьких дітей дуже складно утримувати цукор в нормі, тому що на його значення впливають безліч факторів, які неможливо прорахувати.

Єдиним способом уберегти Настю від швидких ускладнень хвороби і небезпеки діабетичної коми була установка інсулінової помпи і flash-моніторингу цукру крові Freestyle Libre.

За активної підтримки друзів ми придбали все необхідне і продовжуємо щомісяця закуповувати витратні матеріали до інсулінової помпи і сенсори для моніторингу, загальною вартістю 7 950 гривень.

Друзі, щоб Настя могла жити максимально повноцінним життям, дівчинці дуже потрібна ваша допомога!

Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

*При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Потрібна допомога