Мешко Рома

щомісяця
терміново
13 років

Порушення кишкового всмоктування. Синдром короткого кишечника. Синдром Ледда.

Необхідно: 6 000 ₴
Зібрано: 884 ₴

21 червня 2015 року в ДОКЛ Дніпра Ромочці було зроблено операцію з резекції майже всього тонкого кишечника. Після операції у малюка залишилося лише 11 см тонкого кишечника. Як сказали лікарі після операції, причиною була вроджена вада розвитку і заворот тонкого кишечника.

На момент операції, Ромочці було чотири роки, а почалося все у два роки із запорів та скарг на біль у животику. Батьки одразу забили на сполох. Після численних обстежень та аналізів, лікарі говорили, що не в порядку підшлункова. Призначали лікування, яке не допомагало – болі не проходили, дитину часто мучили здуття живота та блювання.

20 червня 2015 року Ромчику різко стало погано, біль у животі був нестерпним. Хлопчика відвезли до лікарні, де він провів ніч, але біль не припинявся. На ранок наступного дня Рому забрали до реанімації Дніпра вже у критичному стані.

Версій було кілька: і перитоніт, і апендицит, але точний діагноз змогли встановити лише під час операції. Після неї малюкові почали капати парентеральне харчування, тому що звичайну їжу Ромочка засвоїти сам майже не міг. Довгий час довелося провести у лікарні.

Після виписки додому, Рома рік харчувався самостійно, але в якийсь момент його стан почав погіршуватися. Хлопчик стрімко втрачав вагу та у віці шести років дійшов до 12 кг. Батьки знову звернулися до ДОКЛ Дніпра, де лікарями було прийнято рішення встановити диниті порт-систему, через яку він отримуватиме внутрішньовенно парентеральне харчування.

Вже другий рік, раз на два тижні, хлопчик проходить 10-денний курс внутрішньовенного прокопування. І це поки що єдине, що полегшує Ромі життя. Тому лікарі рекомендують продовжувати терапію внутрішньовенного парантерального харчування та супутніх препаратів.

Kiddo знову відкриває збір на парентеральне та ентеральне харчування для Роми, тому що щомісячні витрати великі, а фінансові можливості батьків давно закінчуються.

Зробіть посильний внесок у “скарбничку” Роми!

Дитині не впоратись без підтримки дорослих!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Потрібна допомога