Збір коштів на реабілітацію для ШУМАКЕРА МАКСА

зібрано
щомісяця
10 років

Помірна розумова відсталість.

Необхідно: 7 500 ₴
Зібрано: 7 614 ₴

Макс з мамою та старшим братом переїхали в Дніпро з Маріуполя. Кіддо допомогає родині з вирішенням багатьох питань: продукти харчування, гігієна, одяг, а найголовніше – комплексний підхід лікування. З 01.08. по даний час хлопчик проходить курс нейрокорекційних та логопедичних занять. Робота з хлопчиком ведеться за такими напрямками:

  1. Сенсомоторний розвиток (вестибулярна та пропріоцепторна стимуляція; розвиток моторної спритності (перемикання між руховими програмами); розвиток зорово-моторної координації; розвиток дрібної моторики;розвиток білатеральної координації та міжкульної взаємодії.
  2. Розвиток образів уявлень, зокрема просторових уявлень, образу тіла та інших.
  3. Розвиток саморегуляції та довільності.
  4. Мовленнєвий розвиток (нормалізація тонусу апарату артикуляції; постановка звуків; розвиток складової структури слова; розвиток лексико-граматичного складу мови; розвиток довільного висловлювання. Максу було важко на дистанційних заняттях витримувати шкільну програму, намагався спростовувати мету при перших труднощах, але завдяки реабілітації, спостерігається позитивна динаміка у розвитку хлопчика. При правильному підході Максим погоджується на інструкцію і виконує її. Поліпшилося зорово-просторове сприйняття, процеси уваги, пам’яті та мислення. Макс допитливий, непосидючий хлопчик. Йому потрібні постійні заняття, які дадуть стовідсотковий результат.

    *Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

    **При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу

Потрібна допомога