Войтенко Діані життєво необхідний дорогий препарат!

щомісяця
18 років

Тромбоцитопенічна пурпура

Необхідно: 16 000 ₴
Зібрано: 5 200 ₴

Тромбоцитопенічна пурпура – небезпечне захворювання, при якому можливий навіть крововилив у мозок. Дівчинці ДУЖЕ потрібна ваша допомога!

У Діани рідкісне аутоімунне захворювання (до 20 випадків на 100 000 чоловік), яке проявляється суттєвим зниженням рівня тромбоцитів у крові і призводить до підвищеної кровоточивості.

У кінці літа 2020 року дівчинка почала відчувати незрозумілу слабкість, сонливість і озноб, а на тілі раптом стали проявлятися синці великих розмірів.

На початку вересня Діану госпіталізували до міської клінічної лікарні №6 на обстеження, де і поставили страшний діагноз: тромбоцитопенічна пурпура. Для подальшого обстеження і підтвердження діагнозу, дівчинку направили в Охматдит. Два місяці лікування в Києві дали приголомшливий результат – кількість тромбоцитів в крові прийшла в норму!

21 листопада 2020 року Діану виписали, і вона повернулася додому в Дніпро. Вже 27 числа кількість тромбоцитів впала до критичного рівня. Діану госпіталізували в обласне дитяче гематологічне відділення Дніпропетровської обласної лікарні, де довелося все починати спочатку.

Зараз дівчинка проходить лікування вдома. Скільки триватиме курс лікування? На сьогоднішній день навіть лікарі не можуть точно сказати: від 6 місяців до 5 років. Діані необхідно щодня приймати дорогі препарати, серед яких – “Револад”.

 Батьки Діани не мають фінансової можливості забезпечити дочці повноцінне лікування і вони були змушені звернутися до Kiddo з проханням про допомогу.

Ваша підтримка дуже важлива, адже вона дає Діані шанс на одужання!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, в разі закриття цього збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Потрібна допомога