ЗБІР ЗАКРИТО! Джіоєва Вероніка

зібрано
21 рік

Синдром порушеного кишкового всмоктування (мальбсорбція), кахексія, динамічна непрохідність, білково-енергетичне виснаження важкого ступеня, нейрогенна анорексія

Необхідно: 75 000 ₴
Зібрано: 0 ₴

З 27 серпня Вероніка у реанімації!

У свої 17 років дівчинка важить всього 28,6 кілограмів і має цілий список складних діагнозів: синдром порушеного кишкового всмоктування (мальбсорбція), гастродуедоніт з езофагітом, кахексія, динамічна непрохідність, білково-енергетичне виснаження важкого ступеня, нейрогенна.

Вероніка втрачає вагу з 9-го класу – через постійно надутий живот і поріз кишечника вона не могла їсти. Протягом кількох місяців вага впала до 23 кілограмів!! Саме тоді і було поставлено діагноз: динамічна кишкова непрохідність, гастродуедоніт з езофагітом.

Вже більше трьох місяців Вероніка перебуває у реанімації ОДКБ м.Дніпро, де проходить обстеження та під пильним наглядом лікарів отримує медикаментозне харчування для набору ваги, через критичне зниження якого серйозно постраждав організм дівчинки, почалися проблеми із нирками та серцем!!

Поки вага не досягне хоча б 30-32 кг і перестане знижуватися, складно робити будь-які прогнози та говорити про терміни перебування в реанімації, а також суми, які знадобляться на лікування.

У Вероніки є шанси на одужання, але обстеження, медикаменти та харчування обходяться ДУЖЕ дорого! Минулого тижня Kiddo сплатив рахунки на суму 23 636,89 гривень! Мінімальної зарплати матусі, співробітниці КНП “Жовтоводська Міська Лікарня”, навіть із переробками, катастрофічно не вистачає на лікування доньки!!!

Допоможіть врятувати дівчинку!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли