ЗБІР ЗАКРИТО! Гриненко Саша Хоче Чути!

зібрано
14 років

Вроджена глухота лівого вуха. Локалізована симптоматична епілепсія. Затримка психоемоційного розвитку.

Необхідно: 86 600 ₴
Зібрано: 0 ₴

У 11-річного Сашка виявили вроджену глухоту.

Все дитинство хлопчик провів у боротьбі за здоров’я. На тлі важкої вагітності і зараження цитомегаловірусом в другому триместрі, у малюка недорозвинулася кора головного мозку через органічне ураження головного мозку. Сидіти Саша почав тільки після декількох курсів масажу. В 1,5 роки були труднощі з ходьбою – ніжки підгиналися, падав. У 3 роки хлопчик видавав звуки, але слів не вимовляв.

З однорічного віку дитина перебувала на неврологічних препаратах. Було пройдено безліч обстежень, в тому числі – зроблені дві аудіограми.

У лютому 2021 року рідні стали помічати, що Саша повертає при розмові голову вправо, щоб почути. Додаткове обстеження у фахівців показало, що хлопчик глухий на ліве вухо. З народження.

Так як в кінці грудня минулого року Саша потрапив в реанімацію після нападу і лікарі діагностували у нього епілепсію, кохлеарна імплантація протипоказана. Вихід один – якісний слуховий апарат.

Саша не може прийняти, що він не такий, як інші діти. Через це не ладяться відносини з однокласниками, виникають труднощі в навчанні.

Kiddo вже третій рік щомісяця сплачує Саші курси реабілітації, заняття з логопедом і психологом, які принесли видимий результат. У хлопчика дуже хороша динаміка в читанні, в поведінці, в умінні будувати і формувати речення, говорити їх чітко і осмислено. Але до чого ж все ускладнює можливість чути тільки одним вухом!

Ви можете допомогти Саші і підтримати його посильною сумою.

Слуховий апарат дозволить хлопчикові повноцінно чути і розвиватися!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли