ЗБІР ЗАКРИТО! Рибалка Ярослав

зібрано
19 років

Великоклітинна дифузна В-клітинна лімфома з ураженням правої нирки. Стан після правобічної нефректомії

Необхідно: 100 000 ₴
Зібрано: 0 ₴

Ярослав у 7 років захопився кікбоксингом. Посідав призові місця, отримав диплом Кандидата майстрів спорту.

Тому, коли хлопчик у липні 2020 року поскаржився на біль у спині, всі вирішили, що це спортивна травма. Розтирання, знеболювання та трав’яні чаї не принесли полегшення. У серпні батьки звернулися до хірурга, який направив Ярослава на УЗД. УЗД-спеціаліст видав висновок: “підозра на новоутворення правої нирки” та його підтвердило КТ.

23 вересня в обласній лікарні інтенсивного лікування м. Маріуполя в урологічному відділенні Ярославу провели операцію з видалення правої нирки. На підставі гістології та імунодистохімії був поставлений діагноз: Дифузна В-клітинна лімфома.

Для хлопця з Донецької області весь світ перекинувся з ніг на голову: замість навчання в Селидівському Гірському Технікумі та спортивної кар’єри, його чекає життя з однією ниркою, 6 блоків хіміотерапії та тривале відновлення.

Лікарі онкогематологічного відділення ОДКБ Дніпра вже розпочали циторедуктивну (підготовчу) фазу хіміотерапії.

Сім’я змушена звернутися до всіх небайдужих із проханням про допомогу врятувати сина, тому що не мають фінансової можливості забезпечити його всім необхідним.

На обстеження та ліки батьками було витрачено понад 30 000 гривень, через великі витрати також довелося взяти в кредит 35 000 гривень для оплати операції.

Ярослав не опускає руки і не здається! Мріє швидше повернутися до повноцінного життя, навчання та спорту. Чи вийде у нього? Багато залежить від нас з вами!

Лікування тривале та дуже складне, для одужання важлива кожна гривня!

Переведіть посильну суму, допоможіть Ярославу впоратися з тяжкою хворобою!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли