Збір ЗАКРИТО! Тітову Вані необхідне спеціальне крісло

зібрано
7 років

Пахігірія, Гідроцефалія, Кісти головного мозку.

Необхідно: 13 574 ₴
Зібрано: 2 055 ₴

Майже три роки ми разом боремося за життя і здоров’я хлопчика.

Іванко з’явився на світ передчасно – на 28-му тижні, з гнійним менінгітом. Фонд “Kiddo” з перших днів узяв “поспішайку” під опіку. Разом ми пройшли операцію по установці шунта і наступні, коли шунт забивався рідиною, а також – установку нового. Разом пройшли операції на очах через ретинопатії III ступеня, видалення кісти в головному мозку. У вересні минулого року, коли лікарі повідомили про необхідність термінового хірургічного втручання через зсув головного мозку, ми з вами зібрали кошти на набір для вентрікулоцістерностомії і необхідні препарати на післяопераційний період.

Ваня набирається сил, регулярні корекційні заняття і курси реабілітації дали свої позитивні результати. Наприклад, недавно наш боєць почав підніматися з положення лежачи і сідати на ліжку! Проявляє інтерес до розвиваючих ігор і навіть бере іграшки в ручки.

Наступний важливий крок для подальшого розвитку Вані – купівля спеціального реабілітаційного крісла, яке допомагає тримати голову у вертикальному положенні, покращує функціонування рук, коригує поставу, формує опорність стоп і нахил тазу.

Це крісло створене спеціально для дітей із порушеннями рухових функцій і призначене для переміщення в приміщенні, для годування, навчання і гри дитини.

Будь ласка, підтримайте Ваню посильною сумою!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли