Збір ЗАКРИТО! Маловік Сергій

зібрано
терміново
19 років

Гострий лімфобластний лейкоз B common, ФАБ варіант L1, ЦНС 1, I гострий період. Синдром Дауна.

Необхідно: 150 000 ₴
Зібрано: 2 683 ₴

Сергію не впоратися без вашої допомоги!

Страшний діагноз “лейкоз” сім’я почула в кінці квітня 2020 року.

А почалося все з того, що у Сергія навіть звичайні щоденні справи почали викликати труднощі. Хлопчик все частіше скаржився на втому, хоча висипався, їв з апетитом, із задоволенням грався з молодшим братом, продовжував займатися улюбленими захопленнями – співати і танцювати. Одного разу Сергій різко став блідо-жовтим і слабким. Батьки відразу ж відвезли сина на аналізи. Хлопчика направили в лікарню в Синельникове, там зробили аналізи і озвучили підозру на рак крові.

У Дніпрі в Сергія повторно взяли аналізи, стернальну і люмбальну пункцію відправили до Києва (Охматдит), а звідти прийшло підтвердження – Гострий лімфобластний лейкоз. Почалося складне лікування і низка необхідних дорогих препаратів. Для сім’ї, в якій мама в декреті по догляду за молодшим сином, а єдиний годувальник – батько з інвалідністю, це все стало справжнім ударом!

З 30-го квітня 2020-го року Сергій перебуває в лікарні і проходить курси хіміотерпіі, яка надається безкоштовно. Але після кожного вливання хімії падають антитромбіни, і тоді потрібно вводити “Атенатив”, який обходиться майже в 6 000 гривень на день. Кілька разів падав білок і хлопчикові вводили “Альбумін”, вартістю понад 2 000 гривень. І щоразу, коли якісь показники падають, лікування відкладається на невизначений термін.

У грудні 2020-го року Сергій вкрай важко переніс COVID-19 і кілька тижнів провів в реанімації під ШВЛ. Лікування наслідків і відновлення обійшлося дорого в усіх сенсах.

Кошти, зібрані навесні 2021-го року, закінчилися. Витрачено понад 201 488 гривень, а попереду ще непростий і тривалий шлях до одужання.

Чи зможе Сергій здійснити свою мрію і подолати хворобу? Багато в чому це залежить від вас, друзі.

Підтримайте сонячного хлопчика в боротьбі з підступною хворобою!

* Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, в разі закриття цього збору або втрати його актуальності.

** При перерахуванні в системі Liqpay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли