ЗБІР ПРИЗУПИНЕНО! Артему Будку потрібні витратні матеріали для сенсорної системи моніторингу глюкози

зібрано
щомісяця
14 років

Цукровий діабет I типу

Необхідно: 4 800 ₴
Зібрано: 0 ₴

Батьки Артема з дитинства страждають на цукровий діабет. На жаль, генетика взяла своє. В 1,5 року, помітивши у свого малюка нездужання і підвищений цукор крові, вони звернулися в лікарню, де лікарі поставили діагноз: цукровий діабет I типу, інсулінозалежна форма. У надії, що якось можна уникнути уколів інсуліну, хлопчикові навіть зробили дорогі аналізи, які остаточно підтвердили саме цей тип складного діабету.

Цукровий діабет – зовсім не солодка хвороба. Жорсткі обмеження в харчуванні, нескінченні заміри рівня цукру вдень і вночі. Якийсь час, поки були залишки свого інсуліну в організмі, Тьома справлявся з хворобою, але з роками ставало все складніше.

Хлопчикові довелося купити “Freestyle libre” – сенсорну систему моніторингу глюкози. Така система дозволяє вимірювати і контролювати поточний рівень глюкози крові за допомогою мобільного пристрою в режимі 24/7. Артем сам контролює себе весь день в школі, а мама бачить його рівень цукру в своєму смартфоні, перебуваючи на роботі – дистанційно відстежує всі зміни під час його фізичних вправ, хвороби або активного відпочинку.

Завдяки контрольованому рівню цукру, хлопчик веде активний спосіб життя. Займається айкідо, катається на велосипеді, бігає з друзями. Любить читати книги і грати з татом в шахи. У музичній школі навчається грі на флейті, здає іспити на 11 балів, і навіть сам пише прості мелодії.

Сім’я звернулася до нас за допомогою, так як не має можливості оплачувати щомісяця сенсори, без яких моніторинг глюкози не працює. Батько Тьоми інвалід I групи – крім цукрового діабету, у нього важке неврологічне захворювання. Він сам не ходить, не може приготувати собі їжу, йому постійно потрібна чиясь допомога. Але не дивлячись на це, він працює вдома за комп’ютером, намагаючись вижити і прогодувати сім’ю. Мама працює медсестрою в дитячій лікарні. У неї безліч ускладнень діабету і жінка кілька разів на рік змушена приймати дороге лікування для судин.

Підтримайте Артема посильною для вас сумою!

Без сенсорів “Freestyle libre”, моніторинг глюкози не працюватиме!

Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

*При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли