ЗБІР ЗАКРИТО! Кіча Настя

зібрано
19 років

Вперше виявлений цукровий діабет 1 типу, важка форма, лабільна течія, зі схильністю до гіпоглікемії та кетоацидозу.

Необхідно: 85 000 ₴
Зібрано: 2 500 ₴

Допоможіть Насті жити без страху будь-якої миті втратити свідомість!

Влітку 2018 року дівчинка дуже різко втратила більше 10% маси тіла, раптово з’явилася сильна спрага, відмова від їжі. З даними скаргами звернулися до стаціонару обласної дитячої лікарні, де виявили рівень глюкози більше 38 (норма: 4,1-5,9). З приймального покою, у зовсім ослабленому стані, Настя була госпіталізована до 6 дитячої міської лікарні. За результатами обстежень, лікарі встановили діагноз: Вперше виявлений цукровий діабет 1 типу, важка форма, лабільна течія, зі схильністю до гіпоглікемії та кетоацидозу.

Тепер у Насті щодня 5-12 уколів (1 825 – 4 380 на рік!!!), залежно від рівня глюкози в крові. Раз на півроку – обов’язкова госпіталізація. Часто бувають моменти слабкості, аж до непритомності. При найменшому емоційному переживанні, у дівчинки піднімається температура і рівень цукру в крові, трясуться руки. Ні для кого не секрет, як багато приводів для хвилювань у підлітків… у такому стані складний підрахунок одиниць інсуліну, а неправильна доза може вартувати життя!

Через схильність до діабетичної коми, Настя завжди ходить з саморобною карткою, в якій зазначений її діагноз та інформація про те, що необхідно робити, якщо її виявлять непритомною або в гарячковому стані.

Від великого тенісу, яким дівчинка успішно займалася з першого класу, довелося відмовитись – зовсім не вистачає часу та сил. Зараз Настя навчається у дев’ятому класі та за станом здоров’я часто пропускає школу. Але, незважаючи на складнощі у навчанні, вона дуже намагається, адже мріє у майбутньому вступити до Медичної Академії! Дякуємо вчителям, які йдуть дівчинці назустріч та допомагають наздогнати програму, займаючись індивідуально.

Медицина не стоїть на місці, вирішення проблеми є! Щоб жити повноцінним життям, займатися улюбленим спортом, Насті необхідна інсулінова помпа – пристрій, що імітує роботу підшлункової залози здорової людини і замінює величезну кількість уколів!

10-20 гривень – будь-яка посильна для вас сума, наближає Настю до максимально повноцінного життя!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли