Збір ЗАКРИТО! Терміновий збір на операцію на очах для Магди Іванни

зібрано
8 років

Праве око - помутніння рогівки внаслідок вірусного кератиту. Обидва ока – хронічна гіперметропія. Вірус Ейнштейна-Барра

Необхідно: 255 600 ₴
Зібрано: 0 ₴

Дівчинка вже не бачить на одне око і хвороба прогресує!

Потрібна термінова операція!

Все почалося 29 березня минулого року з невеликого почервоніння очка. Хвороба розвивалася стрімко і вже через короткий час у дівчинки виявили цитомегаловірусну інформацію, вірус Ейнштейн-Барра, герпес простого типу, які призвели до помутніння рогівки і сліпоти правого ока.

За півтора року були витрачені величезні суми на обстеження, консультації з фахівцями і курси лікування. На превеликий жаль, в Україні не змогли впоратися з перебігом хвороби. У жовтні 2020 року малятку оформили інвалідність.

У пошуках правильного і надійного способу допомогти Іванці, ми звернулися в турецьку клініку, з якої Kiddo успішно співпрацює вже кілька років. Лікарі, ретельно вивчивши історію хвороби, готові зробити дівчинці пересадку рогівки – це врятує зір дитині!

Вартість операції 255 600 гривень, що не під силу зібрати мамі, яка виховує доньку без будь-якої підтримки батька! Страшно навіть уявити її почуття, коли вона спостерігає, як дівчинка втрачає зір, а зробити з цим нічого не може!

Подаруйте Іванні можливість бачити!

Підтримайте дівчинку посильної сумою!

* Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, в разі закриття цього збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли