ЗБІР ЗАКРИТО! Допоможіть Павлову Родіону дихати!

зібрано
13 років

Постгіпоксична енцефалопатія тяжкого ступеня на тлі ДЦП. Аспіраційний синдром. Дихальна недостатність 3 ступеня. Недостатність кровообігу 2Б ст.

Необхідно: 75 600 ₴
Зібрано: 0 ₴

Родіону терміново потрібен відкашлювач!

З січня 2017 року, після аспіраційного бронхіту і зупинки дихання в реанімації обласної дитячої лікарні, Родіону поставили діагноз порушення стовбура головного мозку, м’язова слабкість.

Через м’язову слабкість Родіон не дихає на повні груди і не може самостійно відкашлюватися. При найменшій застуді мокрота накопичується, закупорює спочатку дрібні, потім середні бронхи, після чого стає в’язкою. І коли вона закупорює великі бронхи, відбувається зупинка дихання, а за нею – клінічна смерть.

Будь-яка вірусна інфекція для Роді закінчується потраплянням в реанімацію і підключенням до апарату ШВЛ.

Кожен такий випадок для мами, як останній. Чи встигне швидка допомога приїхати і довезти її сина до реанімації? Чи виживе він?

“Це неможливо передати словами! Кожен раз думаєш і просиш у Бога про одне: тільки б вижив і повернувся додому!” – пише нам Павлова Інна.

Тільки в 2020 році хлопчик 4,5 місяці провів у реанімації. У 2021 році – 3 рази потрапляв до реанімації і один раз пережив клінічну смерть.

Родіончику може допомогти тільки спеціальний апарат – відкашлювач PHILIPS “Respironics COUGH ASSIST T70”. Він буде очищати дихальні шляхи, піднімаючи мокроту з нижніх відділів бронхів, не даючи їй застоюватися.

На сьогоднішній день – це єдиний вихід.

Боротьба за життя хлопчика триває і йому дуже потрібна ваша допомога!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли