Збір коштів на реабілітацію для Мельничук Кароліни

зібрано
щомісяця
5 років

ДЦП, спастична геміплегія зі стійкими руховими порушеннями, затримка моторного розвитку, гідроцефалія, епілепсія

Необхідно: 12 000 ₴
Зібрано: 12 000 ₴

Всі, хто знає історію Каролінки впевнені, що вона маленький супергерой і це не перебільшення.
В 1 місяць Каролінка перенесла мінінгіт, довгий час знаходилась в лікарні в реанімації в дуже тяжкому стані під ШВЛ, в лікарні провела 4 місяці, так як підключилася двостороння пневмонія, сепсис, стеноз водопроводу мозку, ураження однієї нирки (пішла токсичність по організму ), гідроцефалія, судородний синдром – потім, в задовільному стані, виписали. В маленької Каролінки Вроджений лівий полуптоз повіки. Кожен місяць дівчинка госпіталізувалась на обстеження, так як гідроцефалія прогресувала. Кароліна відставала в розвитку. Пізніше, з часом, поставили основний діагноз ДЦП. Кароліна перебувала та перебуває під постійним наглядом нейрохірургів, невропатологів, епілептолога.
З 7 місяців по теперішній час постійно проходить курси реабілітації, які дають результати. В 1 рік и 10 міс стався рецидив – судоми, маленька потрапила до реанімаційного відділення, було прийнято рішення – втручання в головний мозок (зробили операцію в Києві). Судоми не припинялися і Каролінка постійно потрапляла до лікарні, були випадки непоодинокі, які призводили до реанімаційного відділення. Лікарі не могли довго підібрати терапію. Потім батьки вирішили самотужки полетіти за кордон до Туреччини, щоб дообстежити дитину. Було проведено ряд обстежень, виписали лікування, судоми не покидали дитину.
Каролінка приймала від судом різні ліки протягом 2 років – не допомагали, нарешті, поставили супутній діагноз: фармокорезистентна епілепсія. Була призначена гормонотерапія і дитина в 4 роки почала говорити деякі слова, лікарям вдалось підібрати терапію, що зменшило кількість нападів. Зараз кожен місяць дитина госпіталізується до лікарні на пульс- терапію .
У Києві Каролинці зробили офтальмологічну операцію по вродженому полуптозу повіки.
Кароліна постійно займається з педагогами та має значний успіх завдяки реабілітаціям, з кожним курсом реабілітації помітні зміни в розвитку та здобуті нові навики.

Історія Каролінки вражає, але ми знаємо, що кожен супергерой потребує підтримки. Давайте допоможемо ций сильній дівчинці на шляху до повністю здорового життя!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли