ЗБІР ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО! Ткаченко Влад

зібрано
щомісяця
10 років

Цукровий діабет I типу

Необхідно: 4 800 ₴
Зібрано: 0 ₴

Влад – довгоочікувана і дуже бажана дитина. Вагітність проходила без проблем, але народився малюк синього кольору через обвиття пуповиною. У зв’язку з цим у хлопчика були кісти в головному мозку. Згодом, після проведеного лікування, вони розсмокталися. Можливо, це і дало початок діабету і проблемам з мовленням.

З раннього дитинства у Владіка дуже часто був ацетономічний синдром, по кілька разів на рік він лежав у лікарні під крапельницями. Уже тоді лікарі говорили, що ацетон може спричинити діабет.

Коли Владу було 5 років, він трохи прихворів. З’явилася нежить. У лікарні виявили стафілокок, який безрезультатно лікували антибіотиком. Дитина стала дуже багато пити … просто літрами. Вночі міг прокидатися по 6 раз. Він став багато їсти, але в той же час – худнути. Став дуже неспокійним, примхливим … пізніше з’явився ацетон. Лікарі не могли нічого зрозуміти – розгорнуті аналізи не показували відхилень. Тоді вирішили перевірити цукор, який показав 22 ммоль / л (при нормі до 5,6).

У терміновому порядку Влада направили в Дніпро, де його відразу забрали в реанімацію. Для мами хлопчика це була найстрашніша ніч в житті, яку вона провела в коридорі під дверима. І тільки вранці лікарі сказали, що у її сина діабет.

З того моменту все життя Влада змінилася кардинально. З’явилися часті зміни крові на цукор: і вдень, і вночі. Кількість проколів була до 15 разів на день. Пальчики дуже боліли, опухали. Раніше активний і життєрадісний хлопчик більше не міг бігати і проявляти активність, коли йому захочеться. Він не міг їсти все, що йому хочеться, і коли хочеться. Для маленької дитини було складно зрозуміти, чому все так змінилося, і чому йому доведеться щодня робити по 5 уколів інсуліну, і постійно вимірювати цукор крові. Ацетон, на жаль, час від часу з’являється знову. Це дуже погано і небезпечно при діабеті.

Стало легше тільки коли встановили “Freestyle Libre”. Це просто незамінна річ для Владіка! З цим пристроєм можна зрозуміти і розібратися, як впливає певний продукт на коливання глюкози в крові; підходить конкретний продукт чи ні, і в якій кількості його можна з’їсти. Із сенсорним моніторингом проколи пальчиків скоротилися в рази!

На жаль, працює сенсор всього два тижні і його вартість занадто висока для мами Влада. Хлопчику потрібна ваша допомога!

Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

*При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли