Ткаченко Даша

зібрано
терміново
18 років

Муковісцидоз із панкреатичною недостатністю.

Необхідно: 35 000 ₴
Зібрано: 35 170 ₴

Для підтримки нормального способу життя 15-річна Даша потребує постійного медикаментозного лікування!

Із самого народження у Даші були проблеми зі здоров’ям. До 8 місяців в Київському інституті генетики лікарі поставили остаточний діагноз – муковісцидоз. На тлі одного захворювання розвинулися й інші: хронічний компенсований тонзиліт, хронічний пієлонефрит, аномалія розвитку нирки (праворуч), реактивний гепатит. Даша часто хворіє на гострі бронхіти, пневмонії.

У зв’язку з частими захворюваннями легенів відбулася їх видозміна (бронхоектази справа і зліва і ателектаз зліва). Даші необхідно робити інгаляції з дорогим ліками “Пульмозім”, приймати вітаміни “AquADESK”, часто необхідні антибіотики – вони дозволяють контролювати інфекції органів дихання і призначаються для зупинки або профілактики загострення. Так само потрібні гепатопротектори – препарати, що розріджують жовч і поліпшують функцію печінки.

Двічі на рік дівчинка 2-4 тижні проходить складну протирецидивну терапію в стаціонарі, під наглядом лікарів.

Активна Дашенька намагалася ходити в садок, але через часті пневмонії довелося з нього піти. Перший клас школи провела на домашньому навчанні. Незважаючи на складнощі, Даша пішла до школи з другого класу. Зараз дівчинка вчиться в 8 класі, допитлива, любить тварин, прагне до спілкування.

Отримуючи необхідні препарати і підтримуючу терапію, Даша має шанс прожити довге і щасливе життя!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли