Збір ЗАКРИТО! Кірі дуже потрібна наша допомога

зібрано

ВВС. Повна АВ-коммунікація, сбалансована форма. Стан після звуження ЛА. Стан після радикальної корекції вади, дебандінга ЛА. Важка залишкова мітральна недостатність. Важкий мітральний стеноз. Мінімальний решунт заплати ДМШП. Висока легенева гіпертензія. СН 2-Аст.

Необхідно: 64 100 ₴
Зібрано: 65 539 ₴

Дівчині зробили операцію з протезування мітрального клапану, тепер в неї стоїть у серденьку металева пластина, вона буде жити.

Але Кірі потрібно терміново придбати апарат для заміру згортання крові, щоб правильно підбирати ліки та їх дозування. До нашого фонду звернувся лікар медичного закладу, з яким ми давно знайомі.

Він і повідомив нам, що дівчині дуже потрібен цей апарат і тест смужки, бо інакше їй доведеться здавати кров у лікарні кожного дня протягом як мінімум півроку. Родина живе у віддаленому селі Дніпропетровської області, що дуже ускладнює і без того нелегке життя сім’ї у цей військовий час.

Кіра ще декілька днів пробуде в реанімації, тож ми відкриваємо ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР на 64 100 гривень, щоб придбати цей апарат та тест-смужки, яких вистачить на півроку 🙏

Давайте допоможемо маленькій дівчині, щоб хоч трохи полегшити її долю. Сподіваємося на вашу небайдужість та добрі серця!


Ви допомогли