ЗБІР ЗАКРИТО! Збір на придбання апарату для ранньої діагностики слуху у Відділенні виходжування недоношених дітей, Центру ім.Руднєва.

зібрано
Необхідно: 190 000 ₴
Зібрано: 0 ₴

У рамках програми «Допомога дитячим відділенням», Kiddo відкриває збір на покупку сучасного апарату “Ero Scan” для ранньої діагностики слуху в Відділення виходжування недоношених дітей, Центру ім. Руднєва.

У відділенні новонароджених КНП “МБКЛМД РУДНЄВА” ДМР народжуються 1 500 дітей на рік, близько 15-20% з них проходять лікування в палаті інтенсивної терапії. Відділення виходжування недоношених дітей проводить терапію та реабілітацію новонароджених після завершення комплексу реанімаційно-інтенсивного лікування, а також дітям з хірургічною патологією у пізньому післяопераційному періоді.

У 20–40 дітей із 1 000 новонароджених, які перебували у палаті інтенсивної терапії, розвивається глухота чи виражені порушення слуху.

Рання діагностика порушень слуху серед дітей грудного віку дозволяє своєчасно визначити діагноз, провести належне лікування та реабілітацію, покращити результати розвитку мовлення, а також повноцінного розвитку дитини в цілому.

“Отоакустичний тест – це простий і широко використовуваний діагностичний метод для перевірки слуху, який можна використовувати з народження, навіть у глибоко недоношених дітей. Це особливо важливо для початку своєчасного лікування, а також подальшої реабілітації та адаптації дитини протягом першого року життя.” – Олексій Власов, медичний директор Центру ім. Руднєва.

Підтримайте проект посильною для вас сумою.

Зробіть свій внесок у здоров’я сотень дітей!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли