Тільки ПЕРЕМОГА!

Не менш, ніж зброя, нашій державі потрібні ліки й медичні витратні матеріали. Як для фронту, так і для тих, хто страждає від цинічної та нелюдської агресії росії.

І щоб зберегти життя наших воїнів, наших людей потрібна допомога. Ні, не так. Потрібно ДУЖЕ БАГАТО ДОПОМОГИ🏥.

Розуміючи й цей бік війни, ми БЕЗМЕЖНО ВДЯЧНІ німецькій клініці Universitätsklinikum Essen, Геннадію Зеленському та Ірині Павленко, які з червня місяця поставляють нам двадцятитонні фури з медикаментами💊 та витратними матеріалами💉🩹❤️.

Завдяки цим поставкам нам вдається забезпечувати лікарні на деокупованих територіях, евакуаційні бригади та іноземні евакуаційні бригади медиків, а також опорні лікарні нашої Дніпропетровської області, які приймають поранених 🇺🇦.

Ірина Павленко та Геннадій Зеленський проявили неабияку довіру нашому фонду Kiddo. І ми цю довіру прагнемо виправдовувати кожного дня, з кожною машино поставки, з кожною людиною, якій ми допомогли чи ще допоможемо!

За пів року ми отримали та опрацювали близько … вантажу. Ви уявляєте, яку неоціненну допомогу ці люди оказують нашій країні❤️? Вчора ми отримали останню в цьому році поставку, але зупинятися далі не плануємо 😅

Всіма силами і всіма напрямками тільки до ПЕРЕМОГИ!


Потрібна допомога