Збір ЗАКРИТО! Казаковій Ользі життєво необхідна підтримуюча терапія

зібрано
20 років

Муковісцидоз з панкреатичною недостатністю, вторинна кардіоміопатія.

Необхідно: 35 000 ₴
Зібрано: 0 ₴

У рік і 9 місяців Олі встановили діагноз: муковісцидоз з панкреатичною недостатністю, вторинна кардіоміопатія. Важкий перебіг. Після лікування був призначений “Креон” в якості замісної терапії. З’явилися поліпшення. Але в 2007 р на плановому обстеженні рентген показав правосторонню пневмонію. Олю знову підлікували, але в результаті на цьому місці утворився ателектаз (спадання частки легені), від якого вдавалося позбутися тільки за допомогою бронхоскопії (під загальним наркозом). Потрібно було зробити 3-4 такі процедури, але кардіологи не змогли зважитися на це, тому що у Олі серцева недостатність і загальний наркоз має свої ризики.

Мама Олі, Валентина: “Не дізнавшись загрозу життю, ніколи не будеш цінувати його по-справжньому. Ми ж цінуємо кожен прожитий день, кожну мить – це дійсно справжнє Диво! Навіть зараз, живучи в лікарні цілий місяць і щодня переносячи по 4 крапельниці і до 10 уколів, ми не падаємо духом, йдемо з посмішкою і величезною надією на майбутнє! У 2014 році ми вперше звернулися за допомогою в БФ Kiddo, який почув нас і взяв під свою опіку. З тих пір чудовий колектив добрих людей дбає про нас, допомагає з придбанням препаратів, запрошує на різні розважальні заходи, цікавиться життям Олі. Дуже щасливі, що ви з нами! Без вас ми б не впоралися … Спасибі вам!”

Оля постійно потребує прийому дорогих препаратів, які їй призначають для протирецидивного лікування: “Пульмозім”, “Коломіцин”, “Тобраміцин”, “Меронем”, “Ціфоперазон”, “Сумамед”, “Ципрофлоксацин”, “Урсофальк”.

Доводиться місяць колоти антибіотики в стаціонарі, а потім по 3 місяці – вдома. Якщо хвороба загострюється, у дівчинки порушується дихання, Оля починає задихатися.

Для таких дітей, як Оля, найменша застуда тягне за собою ряд ускладнень і легко переходить у пневмонію. Цього року завдяки регулярним нецільовим переказам на наші реквізити дівчинка пройшла вакцинацію проти грипу та пневмококової інфекції.

І ви також можете допомогти дівчинці з орфанним захворюванням, зробивши посильний внесок!

Кожна гривня дає Олі можливість своєчасно отримати життєво необхідні медикаменти!

*Здійснюючи платіж через систему LiqPay, ви даєте згоду на використання коштів на інші проекти Фонду, у разі закриття даного збору або втрати його актуальності.

**При перерахуванні в системі LiqPay комісія банку становить 2,75% від суми платежу


Ви допомогли